aktuální program

ZRUŠENO - Zhong Yuan Qigong - kurs 1. stupně

ZRUŠENO - QIGONG (vysl. ČCHI-KUNG)  –  tradiční čínské umění práce s energií (Bc. Petr Kochlík)

kurz I. stupně pro začínající
10. - 11.2. 2018
Kurzovné 2 488,- možné slevy viz. www.zy-qigong.cz
v ceně certifikát o absolvování, výukový materiál (DVD) a malé občerstvení (čaj).

Čínský výraz qigong je obvykle překládán jako umění práce s energií. Jako qigong jsou označována různorodá cvičení sloužící ke zlepšování zdraví, k získání osvícení či nesmrtelnosti, ale také ke zlepšení technik bojových umění. Škola Zhong Yuan Qigong (vysl. Čung-jüan čchi-kung) patří mezi nejstarší čínské systémy tohoto druhu (stáří 7000 let) a jedná se o velice propracovaný a komplexní systém, který lze chápat i jako kompletní duchovní Cestu.
Účastníci kurzu I. stupně pro začínající se naučí vnímat energii, účinně ji nabírat a zlepšovat její kvalitu. Cvičení mj. odstraňuje únavu a stres, zlepšuje zdraví, paměť, tvořivost... Kurz zahrnuje několik jednoduchých, ale účinných cviků, které lze praktikovat i v běžném životě zaměstnaného západního člověka. Cvičení nevyžaduje žádné složité tělesné pozice, není fyzicky náročné a pro účast v kurzu I. stupně nejsou třeba žádné předchozí znalosti, schopnosti nebo zkušenosti.
Petr Kochlík se umění qigong věnuje již více než osmnáct let. Své znalosti o qigongu získával u mistrů qigongu v Čechách i v zahraničí, například i při několikatýdenních pobytech v Shaolinu v Číně, v letech 2009 a 2010. Je osobním žákem profesora Xu Mingtang (Sü Ming-tchang), hlavního představitele školy Zhong Yuan Qigong (Čung- jüan čchi-kung). Toto umění vyučuje od roku 2007.
Více na www.zy-qigong.cz

 

PŘIHLÁSIT SE NA KURZ


Strom setkávání

Nová 99

39701 Písek
gsm: 777 571 529

e-mail: info@strom-setkavani.cz

www.strom-setkavani.cz
WebDesign grafické studio PEOPLEART