o nás

Jmenuji se Jirka Macháček a každý den se snažím jít po své cestě. Někdy to vypadá, že je zcela zřejmé, kudy mám jít a někdy hodně váhám a hledám, která cesta je ta správná.

Cítím, že mnohé duchovní semináře mě posouvají správným směrem k jednotě a porozumění sobě samému. Proto bychom spolu s mojí ženou rádi nabídli prostor pro akce které napomáhají tomuto vnitřnímu porozumění.

Dům, ve kterém je nyní centrum Strom setkávání si nás našel sám a ve chvíli, kdy jsme se rozhodli jej proměnit na vzdělávací centrum tak nám pomáhal záměr realizovat.

Nakreslený strom znázorňuje cyklický čas všech našich činností a projektů. Včetně našeho života. Jaro je počátkem, časem prvotního nadšení, kdy nám rozkvétají nové a netušené možnosti.
Pak přichází léto, kdy květy opadají, vyrostou listy a zastíní postupně a pomalu se rodící plody. Tyto listy můžeme také vnímat jako překážky, které nám brání se dostat k plodům naší práce. Musíme se dostat skrz listí a to někdy vypadá jako nekončící a nesmyslná činnost.
Když na podzim můžeme sklízet plody našeho snažení, tak je to velmi příjemné, ale rok tím ještě nekončí.

V zimě to vypadá, že se nic neděje a strom umřel (nebo spí), ale pod povrchem probíhají další procesy… Až při odpočinku a meditaci pochopíme pravý význam plodů. Až touto nenápadnou cestou k našemu srdci, která vede pod povrchem uvnitř nás samotných a ukazuje nám směr k vyšší moudrosti.


strom
Kontakty:

Jirka Macháček
info(zavlnac)strom-setkavani.cz
tel. 777 571 529

Kde nás najdete:

Strom setkávání
Nová 99, Písek-Hradiště, 39701

GPS: 49°18'7.473"N, 14°7'52.626"E

mapa zde:

MAPA
Strom setkávání

Nová 99

39701 Písek
gsm: 777 571 529

e-mail: info@strom-setkavani.cz

www.strom-setkavani.cz