aktuální program

Nový ženský kruh

První setkání nového kruhu Ženy ženám proběhlo na téma: MATKA JAKO ZÁKLAD – jak na tom jsem ve vztahu ke své matce a jak zapracovat na jeho případném zlepšení. Zvědomily jsme si náš aktuální vztah k matce a pracovaly jsme na pochopení, že je třeba s úctou a vděčností děkovat za život, který nám matka dala, abychom dokázaly plně pocítit a přijímat energii žen z našeho rodu, jež k nám skrze matku může proudit. Bylo to o pokoře, vděčnosti a lásce. A jak pravila jedna z účastnic: „Pokory a laskavosti není nikdy dost, neustále se dají prohlubovat.“
Ráda bych Vás pozvala na další jarní setkání, tentokrát v dubnu. Tématem bude opět MATKA – JAK PŘIJMOUT MATKU V SOBĚ a podpořit svoji vnitřní hodnotu.
Každá z nás je jiná a každá může do kruhu postupně vnést i něco ze sebe. Kruh je dynamický a otevřený. Jde hlavně o to být spolu, ženy se ženami... neboť toto přirozené společné bytí nám ženám v životě tolik chybí.

Pro ženy, které nejsou z Písku, ale chtěly by se přidat, je po každém setkání možné ve Stromě setkávání zdarma přespat. Ve středu bývá od 8:00 do 9:00 ranní meditace, takže před ní či po ní můžete vyrazit vyladěné tam, kam budete potřebovat  :)
Kde: Strom setkávání Kdy: 23. dubna v 18:30 až 21:30 Cena: 300,- Pořádá: Dita Macháčková

 

PŘIHLÁSIT SE NA KURZ


Strom setkávání

Nová 99

39701 Písek
gsm: 777 571 529

e-mail: info@strom-setkavani.cz

www.strom-setkavani.cz
WebDesign grafické studio PEOPLEART