stálí spolupracovníci

DITA MACHÁČKOVÁ

Máte zdravotní problémy? Potřebujete získat nový vhled do určité situace? Máte pocit, že Vám ostatní nerozumí, že nechápou Vaše pocity a prožívání? Pomohu Vám projít tím, co je třeba, znovu se spojit se sebou a lépe pochopit, co se ve Vašem životě děje, s pomocí jednoho z níže uvedených nástrojů. Můžete si vybrat:

Rituály a transformace, jejichž účelem je pomoci Vám dokončit a rozžehnat se s určitou situací ve Vašem životě, uvolnit zůstatkové emoce, přijmout léčení a naladit se na budoucí dění nebo přejít do nové fáze života (porod, ukončení kojení, první menses, přechod, smrt blízké osoby, …). V rámci rituálů používám různé techniky na míru dle příslušného zadání (příběh, práce s emocemi, konstelační náhledy, práce s dechem, šamanská práce, léčení v energii, …) a trvá dle tématu a závažnosti 1,5-2 hodiny. Cena 800,- Kč za hodinu. Podrobnosti rituálu je třeba si dohodnout předem telefonicky či e-mailem.

Konstelační náhledy a práce s hlubokými emocemi, na libovolné životní téma, v němž se potřebujete zorientovat, získat nový náhled na situaci, uvolnit nahromaděné emoce a posunout své vnímání na novou úroveň. Individuální sezení trvá dle tématu a závažnosti 1,5-2 hodiny. Cena 800,- Kč za hodinu.

Konstelace a pohyby duše: večerní či celodenní dle aktuální nabídky nebo po dohodě pro min. 5 lidí. Délka a cena dle aktuální nabídky nebo individuálně dle dohody.

Cvičení v energii. Příprava a získání přístupu k jedinečnému nástroji pro samouzdravování těla i duše. Naučíte se napojit na svoje vnitřní vedení a s pomocí fyzického cvičení zcela na míru samostatně pracovat s uzdravující energií, která Vám zároveň pomůže rozvíjet Vaše přirozené schopnosti a talenty.
4 individuální hodinové lekce + závěrečné zasvěcení (2-3 hodiny)
Cena 8 000,- Kč

Pravidelný ženský kruh. kde spolu s ženami směřujeme k větší ženskosti, plynuti, sebelásce a laskavosti s pomocí různých cvičení, tance, tvorby, rituálů a společného sdílení a bytí.

Celotělová smyslná (tantrická) masáž. Masáž pro Vás na míru a v energii, s prvky tantry. Můžete se nechat hýčkat tak, jak si to budete přát, a dosytit si, co většině z nás chybí - láskyplný dotek a bezpodmínečné přijetí. Včetně vstupního rozhovoru trvá masáž přibližně 2 hodiny. Cena 2.000,- Kč.

Více informací a objednávky:
dita.machackova@volny.cz, 603 744 862

 


Strom setkávání

Nová 99

39701 Písek
gsm: 777 571 529

e-mail: info@strom-setkavani.cz

www.strom-setkavani.cz