stálí spolupracovníci

DITA MACHÁČKOVÁ

Máte zdravotní problémy? Potřebujete získat nový vhled do určité situace? Máte pocit, že Vám ostatní nerozumí, že nechápou Vaše pocity a prožívání?
1) Rituály a transformace, jejichž účelem je pomoci Vám dokončit a rozžehnat se s určitou situací ve Vašem životě, uvolnit zůstatkové emoce, přijmout léčení a naladit se na budoucí dění nebo přejít do nové fáze života (porod, ukončení kojení, první menses, přechod, smrt blízké osoby, …). V rámci rituálů používán různé techniky na míru dle příslušného zadání (příběh, práce s emocemi, konstelační náhledy, šamanská práce, léčení v energii, …) a trvá 2-3 hodiny. Cena 1 500,- Kč. Podrobnosti rituálu je třeba si dohodnout předem telefonicky či e-mailem.

2) Ranní a večerní Osho meditace, díky nimž si budete moci dobýt energii a naladit se na celý týden:

  • Nataraj – taneční meditace s nádhernou hudbou, nenáročný pohyb, který Vám pomůže naladit se na své vnitřní Já
  • Mandala –fyzicky trochu náročnější a velmi silná meditace, jejímž účelem je rozproudit životní energii, povzbudit duševní sílu, a nakonec se zklidnit a sledovat procesy ve vlastním těle, učit se mu lépe rozumět
  • Nadabrahma – fyzicky zcela nenáročná, zklidňující meditace, v jejímž průběhu se naladíte na tón svého srdce, odevzdáte, co už nepotřebujete, a naberete novou energii
  •  Chakra sound – velmi hluboká meditace s hudbou, která Vám pomůže energeticky vyladit všechna energetická centra (čakry) na Vašem těle
  •  nebo meditace vybraná na míru dle potřeb skupiny
Meditace trvají přibližně 60 minut. Cena je 150,- Kč. Přijďte prosím o 10 minut dříve, ať můžeme začít včas. S sebou vhodné oblečení, karimatku a deku (které lze také zapůjčit na místě).
Vždy po meditaci může proběhnout individuální náhled či práce s emocemi na téma, v němž se potřebujete zorientovat, za zvýhodněnou cenu 400,- Kč za cca 60 minut.

3) Přípravný kurz cvičení v energii. Příprava na získání přístupu k jedinečnému nástroji pro samouzdravování těla i duše. Naučíte se napojit na svoje vnitřní vedení a s pomocí fyzického cvičení zcela na míru samostatně pracovat s uzdravující energií, která Vám zároveň pomůže rozvíjet Vaše přirozené schopnosti a talenty.
4 individuální hodinové lekce + závěrečné zasvěcení (max. 4 osoby, 2-3 hodiny)
Cena 8 000,- Kč, www.cvicenivenergii.cz

4) Konstelace a pohyby duše: večerní či celodenní dle aktuální nabídky nebo po dohodě pro min. 5 lidí. Délka a cena dle aktuální nabídky nebo individuálně dle dohody.

Více informací a objednávky:
dita.machackova@volny.cz, 603 744 862

 


Strom setkávání

Nová 99

39701 Písek
gsm: 777 571 529

e-mail: info@strom-setkavani.cz

www.strom-setkavani.cz
WebDesign grafické studio PEOPLEART