stálí spolupracovníci

DITA MACHÁČKOVÁ

Máte zdravotní problémy? Potřebujete získat nový vhled do určité situace? Máte pocit, že Vám ostatní nerozumí, že nechápou Vaše pocity a prožívání? Stala se ve Vašem životě významná událost, kterou byste rádi uctili rituálem?
1) Individuální terapie na míru, jejichž účelem je pomoci Vám lépe se naladit na Vaše tělo a duši, uvolnit nahromaděné emoce a dovolit si nechat se léčit a zároveň léčit sám/sama sebe.
Každá terapie začíná rozhovorem o tom, co Vás trápí, pak proběhne úvodní zklidnění a naladění na následné léčení v podobě léčivých doteků, práce s energií anebo konstelačního náhledu (nejčastěji se jedná o mix uvedených technik na míru dle situace a člověka) za účelem uvolnění emocí, které je třeba nechat odplynout, a vytvoření prostoru pro transformaci. To vše v soukromí s lektorkou, v bezpečném prostředí a bez hodnocení či posuzování.
Terapie trvá 60 - 75 minut. Cena 600,- Kč. Úterý od 18 do 22 hod. a pátek od 8 do 12 hod. Na terapii je třeba se objednat předem telefonicky či e-mailem.
2) Přípravný kurz cvičení v energii. Příprava na získání přístupu k jedinečnému nástroji pro samouzdravování těla i duše. Naučíte se napojit na svoje vnitřní vedení a s pomocí fyzického cvičení zcela na míru samostatně pracovat s uzdravující energií, která Vám zároveň pomůže rozvíjet Vaše přirozené schopnosti a talenty.
4 individuální přípravné lekce a 1,5 hodin + závěrečné zasvěcení pro 1-4 osoby a 1,5-3 hod. (podle počtu účastníků)
Cena 8 000,- Kč, https://www.cvicenivenergii.cz/lektori/

3) Ranní a večerní hodinové Osho meditace dle rozpisu v aktuálním programu. Cena 150,- Kč. Po meditaci je možné si s lektorkou dohodnout náhled a krátké léčení na libovolné téma (cca 45 minut, cena 400,- Kč)

4) Vedení rituálů na libovolné téma: např. první menstruace (rituál menarché), narození dítěte, ukončení určité části životní cesty atd. Délka a cena je individuální dle dohody.

5) Konstelace a pohyby duše: večerní či celodenní dle aktuální nabídky nebo po dohodě pro min. 5 lidí. Délka a cena dle aktuální nabídky nebo individuálně dle dohody.

 

e-mail: dita.machackova@volny.cz
tel.: 603 744 862


Strom setkávání

Nová 99

39701 Písek
gsm: 777 571 529

e-mail: info@strom-setkavani.cz

www.strom-setkavani.cz
WebDesign grafické studio PEOPLEART