aktuální program

7 kroků k celistvosti

Celistvost můžeme chápat jako stav, kdy nic nechybí a nic nepřebývá, a vše je v souladu. V souladu vnitřním i v souladu s tím, co nás obklopuje. Celistvost můžeme chápat jako harmonii sedmi čaker nebo harmonii všech složek naší osobnosti. Je stavem, kdy naše činy jsou v souladu s našimi slovy, slova s myšlenkami, které jsou v souladu s naším vnitřním vedením, s našimi pocity. S pocity, které jsou jasné a správně pochopené, vycházejí z našeho srdce, ze srdce, které má odvahu se otevřít a projevit.
S pomocí pohybových her, představivosti, autentického pohybu, léčivého zvuku bubnu, rituálů a dalších aktivit si projdeme cestu od elementárního prožitku svého těla k pochopení posvátnosti života. Vytvoříme prostor pro to, aby se naše těla harmonizovala, aby naše srdce a duše nás vedly správným směrem.

Kurz bude probíhat každé úterý od 18:00 do 19:00 hodin od 2. ledna do května 2018 (celkem 20lekcí)v centru Strom setkávání, Nová 99, Písek-Hradiště, 39701. Cena kurzu 1700 Kč za 20 lekcí.

Informace a přihlášky a.j.a@wo.cz a http://www.strom-setkavani.cz

Lektorka Alena Klossová se sedm let intenzivně věnuje praxi vědomého pohybu, spontánnímu a intuitivnímu tanci pod vedením českých a zahraničních učitelů Tance 5 rytmů, Movement medicine, Open Floor, Azul, absolvovala semináře taneční a pohybové terapie, vede taneční dílny spontánního tance, několik let prochází výcvikem u aztéckého strážce moudrosti zaměřeným na posvátné tance, léčení zvukem, práce s archetypy přírodního světa...

 

PŘIHLÁSIT SE NA KURZ


Strom setkávání

Nová 99

39701 Písek
gsm: 777 571 529

e-mail: info@strom-setkavani.cz

www.strom-setkavani.cz
WebDesign grafické studio PEOPLEART